Academia de Studii Economice din Bucuresti
Admitere la Programele de Masterat - 2017


REPARTIZAREA PE SALI A CANDIDATILOR PENTRU SUSTINEREA TESTULUI GRILA
PROGRAMELE DE MASTERAT

SESIUNE SEPTEMBRIE 2017



  SALA: 0319
  Facultatea:  Management

 

Nr.crt. Nume si prenume Media licenta Seria
1.
ABGASH P IRYNA
9,66
Seria 1
2.
ABLEZ G RUYA
9,08
Seria 1
3.
AL AHMAD M SAMIR - CRISTIAN
10
Seria 1
4.
ARSINTE I STEFANIA-ELENA
8,1
Seria 1
5.
BERCARIU D ELENA-BIANCA
8,66
Seria 1
6.
BORCEA A MARIUS
6
Seria 1
7.
BURLACU I NICOLETA-PETRUTA
9,36
Seria 1
8.
CALUGARU E ANDREI
10
Seria 1
9.
CANGE S BOGDAN
9,75
Seria 1
10.
CHITIC D.V RAZVAN-GABRIEL
8,5
Seria 1
11.
CONSTANTIN V PATRICIA - ALINA
9,33
Seria 1
12.
COSMA M FLORIN-MIHAI
8,33
Seria 1
13.
CRETU S ANDRA-OANA
9,5
Seria 1
14.
CRISTEA L COSMIN
8,02
Seria 1
15.
DINU I ANA-MARIA
8,5
Seria 1
16.
ENASOAIE G ANDREEA-GEORGIANA
7,33
Seria 1
17.
FLOREA B EMILIA - MARIA
8,7
Seria 1
18.
GHEORGHITA S IRINA
8,33
Seria 1
19.
GLIGA I IOAN
9,7
Seria 1
20.
GLUC V CLAUDIU
7,83
Seria 1
21.
GOLOGANEANU V.I CRISTINA
9,2
Seria 1
22.
GORGOTEANU V DANIELA
8,27
Seria 1
23.
GRANCEA C VIOREL-CRISTIAN
6
Seria 1
24.
IFTIMIE N MARIANA-CRISTINA
9,9
Seria 1
25.
ILIE P IULIA-FELICIA
9,33
Seria 1
26.
IONESCU N NICULAE-NINEL
9,83
Seria 1
27.
IRINEI C ALEXANDRA-MADALINA
7,83
Seria 1
28.
IUTIS D PAUL-MARIAN
7,36
Seria 1
29.
MAFTEI I BIANCA-ELENA
8,79
Seria 1
30.
MANEA V FLORIN
8,5
Seria 1
31.
MOLDOVAN I DIANA MADALINA
6
Seria 1
32.
PANA T MADALINA
8,83
Seria 1
33.
PARASCA G CLAUDIA-NATALIA
7,54
Seria 1
34.
PARASCA G LUMINITA-MARIA
8,19
Seria 1
35.
PATROLEA T ANA-MARIA
9,66
Seria 1
36.
POP M MIHAELA-GIORGIANA
7
Seria 1
37.
POPA C BRINDUSA-CRISTINA
9
Seria 1
38.
POPESCU N.AL RALUCA
9,26
Seria 1
39.
RARITA G MADALINA - NARCISA
7,16
Seria 1
40.
RASCARACHE D MIHAELA RAMONA
7,6
Seria 1
41.
RUSU C.G RAZVAN GABRIEL
7,8
Seria 1
42.
SAVIN S ROBERT-STEFAN
7,75
Seria 1
43.
SAVU C ANCUTA-ELENA
9,06
Seria 1
44.
SIMIONESCU A.C MIHAI-ALEXANDRU
7
Seria 1
45.
STANCU T.I LAVINIA-LOREDANA
7,83
Seria 1
46.
TANASE A DAN-TUDOR
6,5
Seria 1
47.
TANASE G MARIA-DIANA
9,8
Seria 1
48.
TUDOSA I ELENA-GABRIELA
9
Seria 1
49.
TURNEA N CRISTINEL
10
Seria 1
50.
TUTU G IULIA
9,4
Seria 1
51.
VASILE A MIRELA ISABELA
7,12
Seria 1